Ez az oldal mindenféle DIY-ötlettel foglalkozik.
Képek forrása: Google
 

Újdonságok

2015.08.28 18:33
... hogy EGY ember csak EGY néven írjon az oldalra, mert volt egy elég nagy keveredés belőle,...
2015.01.17 20:26
A FÉNYKÉPGALÉRIA-ban más képek is vannak, mint a BLOG-ba! Azt is érdemes nézni!

!!!

2014.10.25 11:02
ELSŐ BEJEGYZÉS A BLOG-BAN!!!
2014.10.25 09:25
Itt láthatjátok a legújabb információkat.
2014.10.25 09:24

Szavazás

Tetszik a weblap?

Igen. (44)
Nem. (3)

Összes szavazat: 50

Üzenőfal

Hol vagy Tinkerbell??

tuttifrutti 2016.04.25
Szia!Hová tűntél?Eddig annyira lelkes voltam, és néztem az oldalt.Most, meg havonta benézek, hogy esetleg adtál magadról életjelet.Gyere vissza, mert az eddigi tartalom nagyon tetszik, de nem lenne rossz még több szuper tartalom, mert hát...igen.Szóval írj egy új cikket, kérlek!

Ui:Ha cikket írsz akkor írnál kreatív gyümölcsös turmix-okról, ételekről írj, mert ez a tavaszi fáradtság....Kimerrít, és jó lenne pár egészséges, és izgalmas , frissítő ötlet.
Szeretem az oldalt!
tuttifrutti

Verseny

T.MC 2015.12.04
Hali, én már egy kb. 2 hónapja nézem az oldalt és eddig azért nem jelentkeztem a versenyre mert elutaztunk.Mivel már nem kell írni semmirt,szeretnék társszerkesztő lrnni.
ui:Milyen gyakran kell majd cikket írnom?

oldal

tuttifrutti 2015.07.29
Hali!Tetszik az oldal és egy kérdés:Mi invitált hogy belefogj egy weboldalba?:)

Re:oldal

Szerkesztő 2015.08.20
Szia! Már régebben is voltak weboldalaim, viszont ezeken nem voltam aktív, de legelőször a testvéremnek volt honlapja, és én is nagyon szerettem volna egyet. Így Ő segített szerkesztgetni az oldalt, amit nagyon nagy sikerrel az alapítás után 2 perccel, amikor az oldal tele volt tartalommal a rendszer törölt! (4-5 óra munkánk volt benne:'() Így gondoltam (pár évre rá), hogy csinálok egy másikat, amit rendszeresen szerkesztek! :)

Új hozzászólás hozzáadása